הוראות קבע בכרטיס אשראי

סליקה הוראת קבע בכרטיס אשראי

מודול חשבוניות

שליחת חשבוניות או מסמכים נוספים דרך האינטרנט או תוכנת ניהול הוראות הקבע. ניתן להפיק חשבוניות ולשלוח אותן ללקוחות בדואר אלקטרוני. פשוט, קל, חסכוני ויעיל.
אין עוד צורך לרכוש פנקסי קבלות, להדפיס מסמכים במדפסת, לרכוש תוכנות ניהול עסקים יקרות או בכלל לשלוח חשבוניות בדואר.

חיוב מכל מקום ובכל צורה

למערכת ניתן להתחבר מכל מקום באמצעות האינטרנט, לצפות בנתונים ולייצא דוחות לאקסל. ניתן להוסיף ולהפסיק הסכמים להוראות קבע בכרטיסי אשראי בכל עת. המערכת תומכת בהגדת תדירות משתנה לכל הסכם הוראת קבע (אחת לחודש – חודשים ויותר), הגדרת חיוב עתידי וכן הגדרת חיוב ללא מועד סיום.

ממשק ניהול מתקדם

כל לקוח מקבל מאתנו כניסה לממשק הניהול שם ניתן לייצא דוחות מתקדמים ולקבל את כל פרטי הוראות הקבע. בנוסף ניתן לבטל הוראות קבע לעדכן את סכום הוראת הקבע מועד חיוב ותדירות החיוב בנוסף ניתן לבחור לקבל התראה בדואר אלקטרוני או בהודעת טקסט על כל עסקה חדשה שבוצעה במערכת.

התממשקות לדף חיוב מאובטח

הסכמים להוראת קבע בכרטיסי אשראי ניתן להקים באמצעות ממשק הניהול או על ידי דף מאובטח ישירות מאתר האינטרנט. ניתן להגדיר את דף התשלום לחיוב עבור שירות מתחדש, תרומה ועוד.
ההסכם נוצר אוטומטית על ידי הלקוח בעת מילוי הפרטים ואתם מקבלים אישור מיידי על תקינות פרטי האשראי והעסקה.

טוקניזציה – שמירה מאובטחת של כרטיסי אשראי
עסקים רבים צריכים כחלק מצורך עסקי לשמור פרטי כרטיסי אשראי. כיום שמירת כרטיסי אשראי איננה עסק פשוט ובית עסק המעוניין לשמור נתונים רגישים צריך לעמוד בתקנים מחמירים ורכישת ציוד הצפנה יקר. לצורך כך אנו פיתחנו מערכת טוקניזציה המחליפה את מספרי כרטיס האשראי בטוקן (מספר חד ערכי ייחודי). החלפת מספר האשראי לטוקן מתבצע על גבי השרתים המאובטחים שלנו ומאותו רגע ניתן להעביר בקשות לעסקאות באמצעות המערכות שלנו על ידי שליחת טוקן במקום כרטיס אשראי.

הפתרון מאפשר אינטגרציה למספר רב של מערכות קיימות על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המפותחות על ידנו.נתוני כרטיסי האשראי נשמרים בשרת מאובטח ומוצפן לפי התקנים המחמירים ביותר ומפתחות ההצפנה מוחלפים אוטומטית אחת לשנה.

הייפ פתרונות תשלום בע"מ