לקוחות ממליצים

לוק-פור-יו

"אני חייב לציין שלאחר שחוויתי טראומה מסוימת עם השירות ואפליקציית הסליקה של חברת אשראי גדולה מאוד אני שמח לחזור לעבוד איתכם. אצל המתחרים האפליקציה מסורבלת, מתוך כל-10 ניסיונות כניסה למערכת 8 נכשלו. האפליקציה של חברת האשראי מסובכת ומאוד קשה לתפעול. אין מה להשוות בכלל. אשמח אם תפרסמו את מכתבי שאוכל לתרום מהניסיון המר שלי עם המוצר של חברת האשראי המתחרה".

לוק-פור-יושירותי פריצה ומיגון
יהודה מרכוס

"קורא הכרטיסים של יעד שריג הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש כיום בשוק הישראלי. פניתי אליהם לאחר שקורא הכרטיסים של חברה מתחרה גדולה לא עבד ונתקעתי ללא יכולת גיהוץ יומיים לפני תערוכה גדולה. החבר'ה ביעד שריג הצילו אותי, וסיפקו לי את המוצר ואת השירות ממש תוך כמה שעות- בזמן לתערוכה. שירות הלקוחות שלהם הוא מעולה ואיש י- נדיר למצוא דבר כזה בארץ".

במשפט אחד: "שווה כל שקל"

יהודה מרכוספרקטי ספורט - ייבוא והפצה של מוצרי ספורט
שלומי חזות

"ניסינו לבצע סליקה באמצעים ועל ידי חברות אחרות, אך יעד סליקה זו הדרך הזולה והאמינה ביותר. השירות והיחס האישי מעל לכל דמיון! ממש משפחה. ממליץ בחום!".

שלומי חזותיו״ר עמותת אהבת חסד
חברת ניו-ראן

"תודה על הקשב, הסבלנות, האכפתיות, ועל הפתרונות היצירתיים שנתת. אין לי ספק שחסכת לנו מחר באקספו של טריאתלון תל אביב שעות רבות של עבודה. אנו מאוד מרוצים מהשירות של iPOS, מקלות התפעול וממענה התמיכה. הדינמיות והפשטות התפעולית מאפשרות סליקה בכל מצב ותנאי"

חברת ניו-ראןיבואנית נעלי הריצה HOKA ONE ONE
קרן דניס

"בסוף השבוע האחרון השתתפתי ביריד אמנים והשתמשתי במכשיר הסליקה בנייד וזה היה מאוד יעיל. לא היו בעיות והאישור על כל עסקה הגיעה ישירות במייל. בקיצור, אני מאוד מרוצה".

קרן דניס
רוני רבינוביץ

״אתמול הסתיים היריד הענק של נתנאלה: 4 ימי מכירה מקסימים. אני רוצה לתת פידבק שהמכשיר עבד מעולה! לא נרשמה אפילו תקלה אחת :-) גם נרשמה התלהבות בקרב הלקוחות מהרעיון :-) תודה ושבוע טוב".

רוני רבינוביץ
ד״ר יעקב שוורץ

"אנשי הצוות של יעד שריג, חג שמח ופסח כשר, תודה על שירות המצוין, אני גאה להיות לקוח של יעד שריג הנותן שירות טוב ביותר!"

ד״ר יעקב שוורץ