מכשיר אשראי לעסק

מכשיר סליקה נייד – ליהנות מיתרונות רבים

כרטיס האשראי משמש כיום כפתרון התשלום הפופולארי ביותר, ובעיקר בשל הנוחות הרבה שהוא מציע למשלמים אתו. נכון להיום מחזיקים ישראלים לפחות כרטיס אשראי אחד, ולעיתים יותר, שבו הם משתמשים בתדירות גבוהה לצורך רכישות מסוגים שונים – קטנות וגדולות כאחד. מכשיר נייד לעסק לצורך סליקה יכול לספק מענה מושלם לכל עסק ובכל תחום והוא מציע יתרונות רבים.

קלות ונוחות

באמצעות מכשיר אשראי נייד יכול בית העסק לחייב את הלקוחות שלו בקלות ובנוחות. מכשיר אשראי נייד הוא מכשיר קומפקטי, נוח לתפעול וידידותי מאד למשתמש. לא מדובר במערכת גדולה שתופסת מקום רב וגם לא מדובר בכלי מסורבל לשימוש. הדבר הופך את תהליך התשלום למהיר מאד ומאפשר, על הדרך, ללקוח עצמו ליהנות גם מחוויית קנייה מוצלחת יותר. בתוך שניות ספורות מסתיים הליך התשלום והוא יכול לעזוב את המקום לאחר שהשלים את הרכישה.

קומפקטי מאד

מכשיר לכרטיס אשראי נייד מתבסס על פיתוחים טכנולוגיים חדשניים של השנים האחרונות וככל שחולף הזמן הוא הופך לקטן וקומפקטי הרבה יותר. זו גם הסיבה מדוע ניתן לראות אותו כיום בבתי עסק רבים וגם בבתי עסק קטנים יחסית.

מכל מקום ובכל זמן

אחד היתרונות הבולטים של חיוב כרטיס אשראי באמצעות מכשיר סליקה נייד הוא העובדה שניתן להשתמש בו בכל מקום שרוצים וגם בכל עת. למעשה אפשר לבצע את הליך התשלום, את העסקה עצמה, במהירות ובקלות מכל מקום שרוצים. המכשיר איננו מגביל את בעל העסק למקום מסוים ומאפשר לו גמישות רבה, שלעיתים הכרחית מאד בשל אופיו של העסק.

עמידה בכל התקנים הנדרשים

מכשירי הסליקה של היום נדרשים לעמוד בתקנים מחמירים על מנת שיוכלו לספק את המענה המתאים והרצוי לבעל העסק. כזה הוא בדיוק מכשיר אשראי נייד, המציע איכות ברמה גבוהה ועמידה בכל התקנים הנדרשים. כך מובטח לבעל העסק פתרון לאורך זמן, פתרון אמין שיוכל לשרת אותו כהלכה במהלך כל עסקה ועסקה.

מעוניינים לשלב בבית העסק שלכם מכשיר מסוג כזה? חברת יעד שריג חשבונאים בע"מ מעמידה לרשותכם פתרון בהתאמה מלאה – מכשיר סליקה נייד ואיכותי, המציע לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: איכות ויעילות. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים הן על המכשיר והן על האפשרויות השונות העומדות לרשותכם, התקשרו לטלפון 09-8610338