סליקה סלולרית

שוקל לקנות מכשיר סליקה לעסק או כמה מכשירים לסוכנים? לפני שאתה מוציא כסף על טכנולוגיה מיושנת שגם יוצרת בזבוז ודאגות, חשוב שתשמע על האפשרות של סליקה סלולרית. כן, שמעת נכון! המכשיר הסלולרי שלך יכול להפוך בקלות למכונת סליקה לביצוע תשלומים, עסקאות אישור בלבד, קרדיט ואפילו במטבע חוץ. ואם לא די בך, האפליקציה המתקדמת שלנו גם מאפשרת צפייה בקשת רחבה של דוחות ופירוטים המשפרים את ניהול העסק – והכל מהנייד שלך!

בוא להכיר את iPay 

iPay היא אפליקציית סליקה סלולרית המציעה ממשק משתמש ידידותי, קל ופשוט לחיוב מאובטח ומהיר של כרטיסי אשראי. האפליקציה הופכת מכשירי אייפון, אייפד ואנדרואיד למכשירי סליקה חכמים וחברתנו גאה להיות הראשונה בארץ שהשיקה אותה באייפון. על איכות ואמינות האפליקציה מעידים אלפים רבים שבחרו כבר להוריד אותה מהחנות המקוונת למכשיריהם, וכבר יותר מחמשת אלפים בתי עסק משתמשים בה לרבות נהגי מוניות, מסעדות, דוכני מכירה ומגוון נותנים שירותים.

מדובר בפתרון מצוין גם לסוכנים שאינו מצריך עלויות גבוהות על רכישת מכשירי סליקה רבים, ואינו מצריך התחייבות לשנים ארוכות. למעשה, את האפליקציה התאמנו במיוחד לעבודתם של סוכני השטח כך שכל סוכן משתמש במכשיר האישי שלו על מנת לחייב עסקאות, והדיווח מגיע מייד אל בעל העסק. יתרון גדול נוסף הוא שאפשר להוסיף או להוריד סוכנים באופן מהיר מאוד, בלי שיהיה צריך לפתוח עוד מסוף בשב"א.

כפי שאמרנו, מדובר באפליקציה עם ממשק ניהול מעולה המאפשרת גם הדפסת דוחות בזמן אמת, להדפיס העתקים של פתקיות חתומות, לצפות בפירוט עסקאות ועוד. כל זאת על הסלולרי שלך ובלי שתצטרך לשמור תדפיסי נייר או לחפש אותם במקומות שונים. האפליקציה עובדת ביחד עם מודול החשבוניות הדיגיטליות שלנו, ולכן כאשר אתה מבצע עסקה מופקת באופן מיידי ואוטומטי חשבונית במערכת, ואם יש צורך בכך המערכת גם שולחת את החשבונית אל המייל של הלקוח.

עם iPay אתה לא מבזבז יותר כסך ונייר, הלקוח חותם על המסך, החתימה נשארת תמיד ואפשר לצפות בה ובפרטי העסקה בכל עת. בנוסף, פרטי הלקוח נשמרים ומנוהלים כדי לארגן ולייעל לך את העבודה, כאשר אתה יכול לצפות, לחדש ולעדכן את הפרטים תמיד. את פריטי העסקה עצמה תוכל להוסיף בצורה פשוטה מאוד באופן ידני או עם ברקוד, כאשר הפריטים מוצגים בחשבונית ללקוח ולך בתיאור העסקה. ואם לא די בכך, תוכל לצפות בחמש מאות עסקאות אחרונות לפי חיתוך שנתי, חודשי ויומי, ולייצא דוחות אקסל מהנייד ישר אל המייל של הגורמים הרלוונטיים בעסק – מנהל חשבונות או הבעלים.

לפרטים נוספים על סליקה סלולרית עם האפליקציה המתקדמת שלנו, התקשר לנציגי יעד שריג בטלפון 09-8610338.