לאומי קארד IPOS

לאומי קארד מציגה את שירות ה- iPOS, המעניק לכם, באמצעות אפליקציה פשוטה, את האפשרות לכבד כרטיסי אשראי ולבצע סליקה בסלולר באמצעות מכשיר ה- iPhone והאנדרואיד שלכם, בכל מקום ובכל זמן.

האפליקציה מעניקה ניידות, נוחות ויעילות בביצוע עסקות מלקוחות המחזיקים בכרטיס אשראי מסוג Visa ,Mastercard וישראכרט. אפליקציית ה – iPOS הינה בשפה העברית ובעלת ממשק ידידותי, נוח וקל לתפעול.

תהליך ביצוע העסקה מהיר ויעיל: גיהוץ כרטיס האשראי בקורא כרטיסים מגנטי ייעודי (מסמך מלא) עם חתימת הלקוח על גבי המסך או הקלדת העסקה בצורה ידנית (מסמך חסר) וקבלת אישור בתוך שניות ספורות. כמו כן, ניתן לבצע מעקב שוטף אחר העסקות שבוצעו ולצפות במידע נוסף באתר לאומי קארד.

Frontask CRM

Frontask CRM , מערכת CRM עבור ניהול קשרי לקוחות FronTask CRM, מציגה גישה חדשנית ויעילה מאין כמוה עבור ניהול לקוחות וספקים בענן, ניהול משימות ומועדון לקוחות, ומאפשרת לטפל בלקוחות, בשותפים עסקיים, בספקים, ובאופן מלא ורב מימדי. Frontask CRM – איתך בדרך להצלחה, עם יותר לידים, יותר לקוחות והרבה יותר רווחים!

טלאול

טלאול מעסיקה 2,000 נציגים , בכל מגוון פעילויות התקשורת הישירה. הנציגים מיומנים ומקצוענים בתחומם, ממוינים בקפידה רבה וזוכים להכשרה בהתאם לדרישות הלקוח ואופי הפעילות על ידי אגף משאבי אנוש והדרכה בחברה. תכנית פיתוח העובדים והמנהלים בטלאול מושתתת תהליכי הכשרות מקצועיות וחניכות אישיות התורמות לרמת מקצועיות גבוהה.
חברת יעד שריג בשיתוף פעולה עם טלאול מאפשרים לכם הלקוחות שרות של נציג טלפוני שחייב עסקאות ישירות עבורכם, בנוסף נציגים של טלאול יבצעו באופן מקצועי כל פעילות במערכות יעד.

MOTOROLA SOLUTION

שיתוף פעולה ביו חברת יעד שריג לחברת MOTOROLA SOLUTION, מאפשר להשתמש בקורא הכרטיסים של אפליקציית iPay – סליקה בסלולר, לביצוע עסקאות מגנטיות במכשירי החברה ובמכשיר TC-55 החדש, המאפשר זיהוי באמצעות ברקוד המתחבר באופן מלא עם האפליקציה לביצוע חווית שרות מלאה ואיכותית.

MOTOROLA

PayPal

IMG_48663PayPal היא הדרך הקלה והבטוחה יותר לקבל תשלום באינטרנט. השירות מאפשר לכל אחד לשלם בדרך המועדפת עליו, כולל באמצעות כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, PayPal Smart Connect או יתרות חשבון, בלי למסור מידע פיננסי.

באמצעות i pay , אפליקציית סליקה בסלולר, השימוש בשירות של paypal הופך לפשוט ונוח לשימוש, וניתן ללקוחות i pay ללא עלויות נוספות.

iPay Cibus

mzl.xvoyptfd.320x480-75אפליקציית סליקה בסלולר המתקדמת ביותר בישראל בתמיכה לכרטיסי סיבוס.

מהיום לא צריך לרכוש או להשכיר מכשירי חיוב יקרים על מנת לקבל את כרטיסי סיבוס בעסק, מתקדמים לאפליקציית סליקה בסלולר המתקדמת ביותר בישראל ומחייבים כרטיסי סיבוס ישירות ממכשיר האייפון.

האפליקציה תומכת בקורא כרטיסים וגם בהקלדה ידנית של מספר הכרטיס.

iCount

iCount היא המערכת המתקדמת בישראל להנהלת חשבונות בענן.

המערכת מספקת מגוון פתרונות להפקת מסמכי כמו חשבוניות, קבלות וכדומה ומתאימה לכל סוגי העוסקים מהקטנים ביותר ועד לחברות שמוציאות מאות אלפי מסמכים בחודש ומעלה.

כחלק ממגוון הפתרונות המערכת מציעה אינטגרציה מלאה מול מערכות Yaad וביניהן מערכת מלאה לניהול הוראות קבע אוטומטיות לחלוטין, סליקה מידית, שמירת כרטיסי אשראי לחיוב חוזר ועוד.

ט.מ.ל

AccountBook מבית ט.מ.ל, החברה המובילה בישראל לתוכנות חשבונאיות ופיננסיות, הינה מערכת המגדירה מחדש את עולם הפקת החשבוניות לעסקים ואתרי מסחר באינטרנט.

הודות לאינטגרציה מלאה עם YaadPay, שירות סליקה באתרי אינטרנט ניתן לקבל תשלומים באשראי היישר מהחשבונית וקבלה חתומה דיגיטלית תופק ותישלח ללקוחותיכם בצורה אוטומטית. בנוסף, ניתן להפיק חשבונית מס קבלה אוטומטית על תשלום באשראי ועוד יכולות נוספות רבות.

Upay פיננסים

Upay

Upay פיננסים היא מערכת תשלומים מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע עסקאות בכרטיסי אשראי וקבלת תשלומים ישירות לחשבון הבנק.

ב – Upay פיתחו שיטה מתקדמת וייחודית המאפשרת ללקוחותיהם מגוון סוגים שונים של חיובי אשראי וקבלת תשלומים מידית לחשבון הבנק במחירים ובתנאים המשתלמים ביותר בשוק.

צירוף לקוח חדש מתבצע 15 דקות מרגע הפנייה ומאפשר קבלת כרטיסי אשראי באופן מיידי לעסק. כל מערכות יעד סליקה מתחברות באופן מלא עם חברת Upay ומאפשרות עבודה עם תוכנת מחשב, סליקה בסלולר וסליקה באינטרנט.

SENZEY - התוכנה המושלמת לניהול העסק שלכם

SENZEY

SENZEY – התוכנה המושלמת לניהול העסק שלכם. אנו ב- SENZEY מאמינים גדולים בהתייעלות, אוטומציה ופשטות. המטרה שלנו היא לרכז עבורכם את כל העבודה לכלי אחד על מנת לחסוך זמן, כוח אדם וכסף. בסנזיי תוכלו לנהל את כל העסק שלכם: מלקוח מתעניין ללקוח קיים, פעילויות ופולואפים, ניהול יומן, ניהול פרויקטים ומשימות, כספים, מלאי, ניוזלטר, הודעות סמס ועוד.

כמובן שפנינו לעתיד ולכן המערכת מותאמת גם לעבודה מטלפונים חכמים, טאבלטים, מחשבים ניידים, תמיכה במחשבי מאקינטוש ועוד. עם SENZEY תוכלו להתחיל לעבוד בקלות באמת.

בנוסף, מערכות הסליקה של יעד – yaad-pay סליקה באינטרנט ו- ipay סליקה בסלולר, מתחברות באופן מלא עם SENZEY לביצוע חווית שימוש מלאה!

Nando

Nando מתמחים בכל הקשור לבניית אתרים חדשניים, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר והתקנים הכי מחמירים. בניית אתר אינטרנט לעסק אינה מסתכמת בקוד, עיצוב ותוכן בלבד. ניסיון, מיומנות ומקצועיות הם פרמטרים קריטיים בבואך לבחור את החברה שתקים את האתר עליו תמיד חלמת: אתר ממוקד לקוח, המעוצב בקפדנות, אפקטיבי, והכי חשוב – כזה שיוביל את עסקך להצלחה.

חברת Nando מפתחת את תוספי הסליקה ל-yaad-pay סליקה באינטרנט עבור החנויות הוירטואליות המובילות בשוק!

Ashops

שיתוף פעולה בין חברת יעד שריג לחברת Ashops נותן לכם את האפשרות להקים חנות וירטאולית.

מערכות יעד סליקה מתממשקות באופן מלא לחנות של Ashops לחוויית רכישה מלאה בדיוק לפי הצרכים שלכם. הקמת החנות נעשה בלחיצת כפתור ובעיצוב לפי בקשתכם.

iDigital - פתרונות לעסקים

iDigital – פתרונות לעסקים

חברת iDigital Store היא Apple Premium Reseller בישראל.

החברה פועלת תחת חברת האם iCon Group, אשר משווקת את מוצרי חברת apple בישראל, והיא האחראית על הקניין, המכירה וההפצה של מוצרי Apple לערוצי השיווק המשניים.

המחלקה העסקית של iDigital קמה במטרה לעזור לבעלי העסקים בישראל להפיק יותר ממוצרי Apple לטובת העסק שלהם. את פתרונות יעד שריג ניתן לרכוש ישירות מחנויות הרשת.