שיתופי פעולה ואינטגרציות

בעמוד זה תמצאו חברות ופלטפורמות אליהן ניתן להתחבר ולבצע אינטגרציה קלה ומהירה

לאומי קארד IPOS

לאומי קארד מציגה את שירות ה- iPOS, המעניק לכם, באמצעות אפליקציה פשוטה, את האפשרות לכבד כרטיסי אשראי ולבצע סליקה בסלולר באמצעות מכשיר ה- iPhone והאנדרואיד שלכם, בכל מקום ובכל זמן.

האפליקציה מעניקה ניידות, נוחות ויעילות בביצוע עסקות מלקוחות המחזיקים בכרטיס אשראי מסוג Visa ,Mastercard וישראכרט. אפליקציית ה – iPOS הינה בשפה העברית ובעלת ממשק ידידותי, נוח וקל לתפעול.

תהליך ביצוע העסקה מהיר ויעיל: גיהוץ כרטיס האשראי בקורא כרטיסים מגנטי ייעודי (מסמך מלא) עם חתימת הלקוח על גבי המסך או הקלדת העסקה בצורה ידנית (מסמך חסר) וקבלת אישור בתוך שניות ספורות. כמו כן, ניתן לבצע מעקב שוטף אחר העסקות שבוצעו ולצפות במידע נוסף באתר לאומי קארד.

DROVE

המערכת המתקדמת בישראל לגיוס כספים והנעת קהלים
שילחו ניוזלטרים בחינם, צרו קמפיינים לגיוס כספים, פתחו חנויות, טפסים, דפי נחיתה, מכירת כרטיסים, עצומות ועוד, בעזרת כלי השיווק המתקדמים של דרוב

Frontask CRM

Frontask CRM , מערכת CRM עבור ניהול קשרי לקוחות FronTask CRM, מציגה גישה חדשנית ויעילה מאין כמוה עבור ניהול לקוחות וספקים בענן, ניהול משימות ומועדון לקוחות, ומאפשרת לטפל בלקוחות, בשותפים עסקיים, בספקים, ובאופן מלא ורב מימדי. Frontask CRM – איתך בדרך להצלחה, עם יותר לידים, יותר לקוחות והרבה יותר רווחים!

iForms

טפסים מקוונים וחתימה דיגיטלית,הפתרון הכי פשוט ומשתלם. המרת כל מסמך Word ו Pdf לטופס מקוון עם אפשרות לחתימה דיגיטלית.
שליחת הטפסים במייל, Whatsapp, SMS או עם טאבלט בעמדת חתימה במשרד, יצירת טפסים חכמים הכוללים ניתוב וזרימות עבודה, התרעות ודו"חות.

טלאול

טלאול מעסיקה 2,000 נציגים , בכל מגוון פעילויות התקשורת הישירה. הנציגים מיומנים ומקצוענים בתחומם, ממוינים בקפידה רבה וזוכים להכשרה בהתאם לדרישות הלקוח ואופי הפעילות על ידי אגף משאבי אנוש והדרכה בחברה. תכנית פיתוח העובדים והמנהלים בטלאול מושתתת תהליכי הכשרות מקצועיות וחניכות אישיות התורמות לרמת מקצועיות גבוהה.
חברת יעד שריג בשיתוף פעולה עם טלאול מאפשרים לכם הלקוחות שרות של נציג טלפוני שחייב עסקאות ישירות עבורכם, בנוסף נציגים של טלאול יבצעו באופן מקצועי כל פעילות במערכות יעד.

MOTOROLA SOLUTION

שיתוף פעולה ביו חברת יעד שריג לחברת MOTOROLA SOLUTION, מאפשר להשתמש בקורא הכרטיסים של אפליקציית iPay – סליקה בסלולר, לביצוע עסקאות מגנטיות במכשירי החברה ובמכשיר TC-55 החדש, המאפשר זיהוי באמצעות ברקוד המתחבר באופן מלא עם האפליקציה לביצוע חווית שרות מלאה ואיכותית.

MOTOROLA

PayPal

PayPal היא הדרך הקלה והבטוחה יותר לקבל תשלום באינטרנט. השירות מאפשר לכל אחד לשלם בדרך המועדפת עליו, כולל באמצעות כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, PayPal Smart Connect או יתרות חשבון, בלי למסור מידע פיננסי.

באמצעות i pay , אפליקציית סליקה בסלולר, השימוש בשירות של paypal הופך לפשוט ונוח לשימוש, וניתן ללקוחות i pay ללא עלויות נוספות.

Wobily

Wobily הינה חברה מובילה לבניית חנויות וירטואליות חדשניות ומתקדמות. זירת האון-ליין המשגשגת מחייבת בעלי עסקים לרתום את העגלה ולדהור לעבר קדמת הטכנולוגיה, דבר המגדיל את הביקוש לרכישות און-ליין. כאן צוות Wobily נכנס לתמונה ומציע מגוון פתרונות ממוקדים עבור בעלי עסקים מסקטורים שונים.

iCount

iCount היא המערכת המתקדמת בישראל להנהלת חשבונות בענן.

המערכת מספקת מגוון פתרונות להפקת מסמכי כמו חשבוניות, קבלות וכדומה ומתאימה לכל סוגי העוסקים מהקטנים ביותר ועד לחברות שמוציאות מאות אלפי מסמכים בחודש ומעלה.

כחלק ממגוון הפתרונות המערכת מציעה אינטגרציה מלאה מול מערכות Yaad וביניהן מערכת מלאה לניהול הוראות קבע אוטומטיות לחלוטין, סליקה מידית, שמירת כרטיסי אשראי לחיוב חוזר ועוד.

ט.מ.ל

AccountBook מבית ט.מ.ל, החברה המובילה בישראל לתוכנות חשבונאיות ופיננסיות, הינה מערכת המגדירה מחדש את עולם הפקת החשבוניות לעסקים ואתרי מסחר באינטרנט.

הודות לאינטגרציה מלאה עם YaadPay, שירות סליקה באתרי אינטרנט ניתן לקבל תשלומים באשראי היישר מהחשבונית וקבלה חתומה דיגיטלית תופק ותישלח ללקוחותיכם בצורה אוטומטית. בנוסף, ניתן להפיק חשבונית מס קבלה אוטומטית על תשלום באשראי ועוד יכולות נוספות רבות.

Upay פיננסים

Upay

Upay פיננסים היא מערכת תשלומים מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע עסקאות בכרטיסי אשראי וקבלת תשלומים ישירות לחשבון הבנק.

ב – Upay פיתחו שיטה מתקדמת וייחודית המאפשרת ללקוחותיהם מגוון סוגים שונים של חיובי אשראי וקבלת תשלומים מידית לחשבון הבנק במחירים ובתנאים המשתלמים ביותר בשוק.

צירוף לקוח חדש מתבצע 15 דקות מרגע הפנייה ומאפשר קבלת כרטיסי אשראי באופן מיידי לעסק. כל מערכות יעד סליקה מתחברות באופן מלא עם חברת Upay ומאפשרות עבודה עם תוכנת מחשב, סליקה בסלולר וסליקה באינטרנט.

SENZEY - התוכנה המושלמת לניהול העסק שלכם

SENZEY

SENZEY – התוכנה המושלמת לניהול העסק שלכם. אנו ב- SENZEY מאמינים גדולים בהתייעלות, אוטומציה ופשטות. המטרה שלנו היא לרכז עבורכם את כל העבודה לכלי אחד על מנת לחסוך זמן, כוח אדם וכסף. בסנזיי תוכלו לנהל את כל העסק שלכם: מלקוח מתעניין ללקוח קיים, פעילויות ופולואפים, ניהול יומן, ניהול פרויקטים ומשימות, כספים, מלאי, ניוזלטר, הודעות סמס ועוד.

כמובן שפנינו לעתיד ולכן המערכת מותאמת גם לעבודה מטלפונים חכמים, טאבלטים, מחשבים ניידים, תמיכה במחשבי מאקינטוש ועוד. עם SENZEY תוכלו להתחיל לעבוד בקלות באמת.

בנוסף, מערכות הסליקה של יעד – yaad-pay סליקה באינטרנט ו- ipay סליקה בסלולר, מתחברות באופן מלא עם SENZEY לביצוע חווית שימוש מלאה!

Ashops

שיתוף פעולה בין חברת יעד שריג לחברת Ashops נותן לכם את האפשרות להקים חנות וירטאולית.

מערכות יעד סליקה מתממשקות באופן מלא לחנות של Ashops לחוויית רכישה מלאה בדיוק לפי הצרכים שלכם. הקמת החנות נעשה בלחיצת כפתור ובעיצוב לפי בקשתכם.

ישראל תורמת

ישראל תורמת הוא אתר התרומות של ישראל. כאן תוכלו למצוא מידע ולתרום לכל אחת מ-42,000 העמותות בישראל. ניתן לתרום תרומה חד-פעמית או בהוראת קבע חודשית, בצורה בטוחה ומאובטחת באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל, וכך לתמוך בארגונים ובמטרות בהם אתם מאמינים. מאז 2009, מעל860,679 אנשים תרמו לארגונים ולעמותות, ותרמו מעל 341,134,743 אל מעלה מ-1,800 ארגונים ומטרות שונים.דרך "ישראל תורמת", אפשר לתרום באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל לכל 32,000 עמותות בישראל. התרומה יכולה להיות חד-פעמית או בהוראת קבע חודשית. ניתן גם לתרום בשם או לזכר מישהו, ואגרת ברכה תישלח ישירות לנמען בדוא"ל.

טיקצ’אק

מערכת עצמאית להפצת כול סוגי האירועים ומכירת כרטיסים בדרך נוחה, מתקדמת, מקצועית ומעוצבת.
תוכלו לצור אירוע מתוך מבחר סוגי הפקות, החל מאירוע מוקפד עם מקומות ישיבה, הרצאות, אירועי כניסה ואפילו לשלב מערך הסעות לאירועים שלכם.

BOOSTAPP?!

BOOSTAPP היא מערכת חדשנית לניהול אופטימלי של סטודיו וחדרי כושר מבית חברת 247soft. חברתנו היא בית תוכנה מתקדם לייצור מערכות ניהול חכמות ומבוססות טכנולוגיית ענן. BOOSTAPP הוקמה בליווים של אנשי המקצוע המובילים בתחום ה'פיטנס' והכושר.

החזון של BOOSTAPP הוא לתת מענה הוליסטי אחד, שלם ואופטימלי לבעלי הסטודיו וחדרי הכושר. מערכת שמצד אחד תצמצם את התעסקות בכמה מערכות ניהול במקביל למערכת אחת מלאה ומהצד השני תשפר את הקשר והחוויה של כלל הלקוחות.

כחלק מהיותנו בית תוכנה מוביל אנו מקבלים ומפתחים רעיונות ושדרוגים שמגיעים מכם, המאמנים ובעלי המועדונים ופועלים לייעול המערכת בצורה מתמדת.

צ’רדי

גיוס תרומות מהמונים

יומן

יומן – הנה תוכנה לניהול וזימון תורים
זימון פגישות אוטומטי – מערכת יומן מאפשרת להגדיר את אופן זימון הפגישות וליצור תהליך אוטומטי לזימון. השימוש בממשקי זימון הפגישות פתוח בהרשאה לעובדים, נציגים, נציגים במוקדים טלפוניים, לקוחות אנשי קשר ולממשקים עם מערכת אחרות.
זימון פגישות אופטימלי – באמצעות שכבת חוקים, הגדרות והרשאות, מערכת יומן תדע לייעל את תהליך זימון הפגישות. מערכת יומן מתייחסת למשאבי הארגון השונים, לצוותי עבודה, לזמינות, לסוגי השירותים, למיקום הלקוח או הנציג ולחוקים שהוגדרו.

קאש קאו

מערכת המספקת פתרון שלם של הקמת אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות כולל חנות בפייסבוק ותצוגה מותאמת למכשירים ניידים (רספונסיבי).
קאש קאו נותנת מענה למאות לקוחות באמצעות מערך התמיכה והשירות האישיים עם דגש על הקשבה וייעוץ למינוף וצמיחה של החנויות.
כל בעל עסק שרוצה להקים אתר אינטרנט תדמיתי או מכירתי מקבל פתרון מיידי ועצמאי לחלוטין.
ללא התחייבות וללא דמי הקמה, פשוט וקל.

אוטוסופט

חברת אוטוסופט בע"מ נוסדה בשנת 1988 והינה מהותיקות בתחום התוכנות להנהלת חשבונות, קופות רושמות ועמדות המכירה הממוחשבות ולה אלפי לקוחות ממגזרים שונים. החברה נותנת מענה בתחום הנהלת חשבונות וקופה רושמת ממוחשבת ללקוחות רבים ומגוונים. לחברה מוצרים מהמובילים בתחום, ביניהן, חישובית זהב החדשה תוכנה להנהלת חשבונות, בחלונות, לחברות בע"מ ולעוסק מורשה / זעיר.

הכוורת CRM

הכוורת היא תוכנת ה CRM המתקדמת ביותר לניהול עסקים וקשרי לקוחות, מבית התוכנה “אדית פתרונות תוכנה” (2006).
התוכנה נוסדה בשנת 2002 ומאז מתעדכנת ומתפתחת.
הכוורת היא תוכנה מבוססת ענן, העבודה בה אינטואיטיבית, קלה פשוטה ונוחה, ממשק משתמש יפיפה, ונותנת מענה 360 מעלות לניהול יעיל של העסק.

שותפים

חברת שותפים מתמחה בגיוס כספים לארגונים, עמותות ומוסדות במודלים חדשניים של מימון המונים.
אנו מציעים לך מטריית שירותים רחבה ומקצועית במיוחד הכוללת ייעוץ והכוונה בהתאם לאופי הארגון שלך,
גיוס קהלים קיימים וחדשים, ביצוע קמפיינים דיגיטליים ופלטפורמה חדשנית ומוכחת לאיסוף כספים.
עשרות ארגונים מדי שנה בוחרים בנו ומגדילים משמעותית את ההכנסות שלהם מתרומות

מיזם גרופ

מיזם גרופ הינה החברה המובילה בישראל לבניית חנויות וירטואליות, הקמת אתרי מכירות ובניית פורטלים מתקדמים.
אנו מאמינים כי בניית חנות וירטואלית מנצחת אפשרית רק כשילוב של פיתוח בחזית הטכנולוגיה עם ליווי אישי וייעוץ עסקי למכירות. לא מספיקה רק הקמת החנות הווירטואלית, חשוב לדעת איך להביא אל החנות לקוחות ואיך לגרום להם לקנות.

EZcount

איזיקאונט – EZcount היא מערכת להפקה וניהול של חשבוניות קבלות ומסמכי מס אונליין, הפקת מסמכים בקלות ומהירות, מכל מכשיר.

סליקל

פתרון סליקה ייחודי לחנויות WooCommerce
מהיום לא מתרוצצים בין ספק הסליקה, מפתחים וחברת האשראי
רק בסליקל תקבלו פתרון ייעודי מותאם לחנות שבניתם עם אפשרות צמיחה בהתאם לדרישות העסק

Shopify

שופיפיי היא חברה קנדית למסחר אלקטרוני. החברה מפתחת תוכנות מחשב באינטרנט עבור חנויות קמעונאיות ומערכות של נקודת מכירה.

סמארטבי

מערכת הנהלת חשבונות לעסקים קטנים ועוסקים פטורים הנותנת פתרון כולל לניהול חשבונאי של העסק.
המערכת מאפשרת הפקת חשבוניות, הזנת הוצאות, הפקת דוחות מע"מ ומס הכנסה בצורה פשוטה, ידידותית ומהירה.
פעילות המערכת מלווה ע"י משרד רואה חשבון ותיק ומנוסה.

Form Wizard

מערכת רישום ממוחשבת ליצירת טופס רישום לכנסים, אירועים, ימי עיון, יום גיבוש בחברה, הגשת תקצירים, רכישת כרטיסים. יכולת התאמה מלאה של שדות הרישום לצרכי האירוע – הוספה והורדת שדות בקלילות.
סגירת הרשמה אוטומטית לפי תאריך או מכסת משתמשים.

MYTOR

מערכת לניהול יומן עסקי – הצטרפו למהפכת ניהול התורים המובילה בארץ ONLINE.

חשבונית ירוקה

חשבונית ירוקה עובדת בשיתוף עם יעד שריג דרך Simple Pay מבית MAX לאומי קארד.
מערכת אינטרנטית להפקת חשבוניות, קבלות והצעות מחיר אונליין, שתאהבו להשתמש בה. עם מסמכים מעוצבים, שליחה במייל ללקוחות.

עסקים ERP

חברת עסקים הוקמה בשנת 1998 במטרה ליצור פתרונות תוכנה מתקדמים לעסקים ולעמותות.
ייחודה של חברת עסקים כחברת פיתוח תוכנה, נעוץ ביכולותיה לראות את "התמונה הגדולה" אך גם להתמקד בפרטים הקטנים ביותר
ובכך לאפשר מתן פתרונות כוללים לארגונים, בהטמעת תהליכים ובישומם. עסקים ERP הופכת שותפה מלאה בפרויקט תוך סיוע וייעוץ מקצועיים, יחס אישי וליווי צמוד.

YallaStore

Yalla היא חלוצה ומובילה בתחום המסחר החברתי באינטרנט בישראל. בנוסף להקמת חנות וירטואלית , Yalla גם הקימה קניון וירטואלי מתקדם המשלב יתרונות מהעולם של מסחר אלקטרוני ובנוסף יתרונות של עולם של המדיה החברתית וזאת על מנת להגביר את חויית הקנייה ולהגדיל מכירות. הקניון היא למעשה זירה בה כל אחד יכול לקדם את המכירות של מוצריו. Yalla מאפשרת לכל חנות להצטרף לקניון ללא תשלום.

.folyou

folyou הפתרון המושלם להקמת אתר אינטרנט וחנות אונליין.
הכירו כלי חדשני שמאפשר לכם להקים אתר אינטרנט וחנות אינטרנטית בדיוק בשבילכם, במחירים נוחים.
בלי מתכנתים, בלי כאבי ראש ועלויות מיותרות. משלמים רק אם מרוצים מהתוצאה ועולים לאוויר!

איוונט אקט

איוונט אקט מפתחים תוכנה חכמה לניהול כנסים הכוללת כלים למארגני כנסים למכירת כרטיסים, שרותי תיירות בכנס, ניהול אתר איטנרנט, נטוורקיג בין ממשתתפים, וקליטת המשתתפים ביום הכנס.
מאפשרים למארגן האירוע להקים אתר אינטרנט שיווקי חכם ללא ידע טכני. לרשום משתתפים. למכור כרטיסים, חדרי מלון, טיולי המשך במהלך הרישום לכנס.
לבנות לפרסם תוכנית כנס. לשלוט בכניסת המוזמנים לאירוע בעמדות רישום חכמות. לעזור ולעודד מציגים ומבקרים לתאם פגישות במהלך הכנס.

קליניק

בעל\ת קליניקה\מרפאה? מערכת קליניק מאפשרת לכם: ניהול לקוחות, מעקב טיפולים, יומן, חשבוניות, סליקה, חתימות דיגטליות, זימון תורים באינטרנט, תזכורות, דוחות בלחיצת כפתור שגם מותאמים לעבודה עם חברות ביטוח שונות, והכל ללא צורך בתקנה ובהתנסות חינם. יש לך כבר מערכת ? אין בעיה, מערכת "קליניק" נבנתה במיוחד למעבר קל ופשוט.
המערכת מתאימה גם לעסקים שלא עוסקים ברפואה משלימה או מרפאות.

יש לכם מסוף קיים ביעד שריג ואתם מעוניינים לעבור לפלטפורמה אחרת?
צרו קשר עם המוקד הטלפוני שלנו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.