תשלום באמצעות Apple Pay

 

חברים יקרים ושותפים לדרך, אנו נרגשים לעדכן!

 

שירות התשלומים Apple Pay סוף סוף הגיע  לישראל, וכמובן שאתם מצטרפים לחגיגה!

 

אז מה זה בעצם Apple Pay? בואו נעשה קצת סדר:

Apple Pay זה ארנק התשלומים של חברת אפל, המאפשר לכל בעלי אייפון, אייפד, או מחשב מתוצרת אפל לשלם בלחיצת כפתור בצורה בטוחה, ונוחה באמצעות כרטיס האשראי השמור בתוך הארנק של אפל. זה כל כך פשוט שלא יהיה צורך להוציא את הארנק פיזית, ולכן חווית הקניה תהיה גם זריזה יותר.

 

אתם בתור בעלי העסק, יכולים לדאוג שהלקוחות שלכם יוכלו לשלם באמצעות Apple Pay בחנות שלכם, בין אם בחנות הפיזית (עם מכשירי הסליקה בתקן EMV) ובין אם באתר הסחר שלכם, בלחיצת כפתור פשוטה! ועכשיו נסביר שלב אחר שלב.

 

רק רגע לפני, תזכורת חשובה - את הזיכוי לחשבון הבנק של העסק, בגין העסקאות שבוצעו דרך הApple Pay, אתם ממשיכים לקבל כרגיל מסולק האשראי של העסק, ולא מגורם חיצוני אחר.

 

וכעת, להסבר. מחוברים לדף תשלום מאובטח שלנו שיושב אצלכם באתר הסחר? (לקוחות עם מכשירי סליקה פיזיים בתקן EMV – מוזמנים לגולל ישירות למטה)

 

שלב ראשון: יש להיכנס למערכת ניהול העסקאות שלכם ביעד שריג

שלב שני: בסרגל הכלים העליון, תחת לשונית הגדרות, התווסף מדור תשלום באמצעות Apple Pay. חשוב לקרוא את התקנון, ולהבין את הסכם התנאים מול חברת Apple (אל חשש, חברת אפל לא תחייב אתכם בשום עלות בגין שימוש במוצר אבל עדיין חשוב לדעת את התנאים והסטנדרטים העולמיים של חברת אפל).

שלב שלישי: יש לאשר את התנאים ולהפעיל את השירות.

 


 

 


לאחר הפעלת השירות, באופן אוטומטי, יופיע בדף התשלום כפתור איזה כיף!

 

 

 

ובכל זאת, יש לשים לב לכמה פרטים חשובים:

  • הכפתור יופיע בדפדפן ספארי בלבד
  • הכפתור יופיע לבעלי מערכת ההפעלה iOS עבור מכשירי האייפון וmacOS עבור מחשבי המק.
  • בשלב הנוכחי השירות לא נתמך בדף תשלום במצב iFrame, אלא בתצורה של עמוד נפרד redirect. ולכן לכל אתרי הסחר שעובדים עם תוספים של חברת יעד שריג יש לגשת להגדרות התוסף ולשנות את מצב דף התשלום ל redirect על מנת שהכפתור אכן יעבוד.

 

 

לבעלי אתרים שעובדים עם מערכת הסחר WooCommerce  - יש להיכנס למערכת ניהול האתר – לשונית WooCommerce   -----> הגדרות -----> תשלומים ----> ניהול תוסף ״תשלום מאובטח יעד שריג״. לאחר כניסה להגדרות התוסף יש לגשת ללשונית תצוגה ----> להוריד את ה V מסימון ״להשתמש ב iframe  ״ ולאחר מכן לגולל למטה לשדה תבניות דף תשלום ולשנות לתבנית 4 (מומלץ). לא לשכוח ללחוץ שמור הגדרות.

 

טיפ מאיתנו- עם דף תשלום חיצוני תבניות 1 עד 4 הכי מתאימות, אבל כל התבניות יעבדו.

 

 

לנוחיותכם צירפנו גם צילום מסך:

 

 

 

 

יכול להיות שעבודה עם דף תשלום חיצוני הוא לא הפייבוריט שלכם, אל דאגה. הצוות שלנו כבר דואג לעדכן את תוסף ה WooCommerce  שלנו להוספת אמצעי תשלום חדש שיקרא ״רכישה באמצעות Apple Pay ״ מה שיאפשר רק לאותם לקוחות שירצו לשלם עם Apple Pay לשלם בלחיצת כפתור, ותשלום בכרטיס אשראי לכלל הלקוחות יחזור להיות באמצעות iFrame. קצת סבלנות, אנחנו על זה!

 

תשלום באמצעות Apple Pay  מאפשר תשלום על ידי חיוב רגיל, חיוב בתשלומים, תמיכה מלאה גם לעסקה דחויה (קוד 800). לבעלי עסק שמבצעים חיוב מחזורי, שימוש בטוקן חוזר, או במימוש עסקת j5 (שינוי סכום הזמנה במוצרים שקילים, לדוגמא) – בשלב הנוכחי אין תמיכה בשירות, אבל גם זה יגיע! עובדים על זה בשבילכם.

 

במידה ואתם עובדים עם מודול כפתורי תשלום או דרישת תשלום – השירות נתמך בצורה מלאה (במסוף אשר מחובר לספק אינטרנטי) ולאחר שתפעילו את המודול  אז הסימן  יופיע אוטומטית בכל דפי התשלום שתשלחו ללקוחותיכם.

 

כדי שאתם תדעו, איזה לקוח שילם עם השירות, Apple Pay הוספנו עבורכם במערכת ניהול תחת לשונית ״פירוט עסקאות״ מיתוג בסמוך לסטטוס ופרטי העסקה שתוכלו לדעת בדיוק איך הלקוח שילם לכם

 

סולקים אשראי בעסק באמצעות אחד ממכשירי הסליקה בתקן EMV שלנו?

בעלי עסק שעובדים עם מסופון או PinPad (קורא כרטיסים EMV) השירות נתמך בצורה אוטומטית ללא שום הגדרה בצד שלכם!  בעת רכישה בחנות, בעל מכשיר האייפון יקרב אותו, לאחר הפעלת הארנק, אל מכשיר הסליקה שלכם (בדיוק כמו בעסקת tap) אבל בשונה מעסקאות קירבה (tap) כאן אין הגבלה לסכום (עד 300 שח) ואין צורך כלל להקיש קוד סודי! זיהוי הלקוח מתבצע במכשיר האייפון שלו בלבד. מדהים!

 

עליכם רק לוודא שהמסוף שלכם מול שב"א וחברות האשראי מוגדר לעבודה בעסקאות קירבה וקוד סודי מלא – תוכלו לקבל מידע מלא במוקד השירות שלנו, כולל שדרוג מלא לסוג מסוף הנתמך בשירות.

 

אז, סיימתם להגדיר בממשק ובאתר סחר שלכם את השירות? נפלא!

תוכלו להפיץ את הבשורה שהעסק שלכם מכבד תשלום באמצעות Apple Pay עם האייקון הרשמי של השירות  אותו ניתן למקם ברחבי החנות הפיזית או החנות המקוונת שלכם

 

שימו לב כי לא ניתן לבצע בסימן שום שינוי!

*מצורף למאמר אייקונים להורדה

לחברת Apple  חוקים ברורים בנושא, ובמידה ובית עסק לא יעמוד בהם Apple  רשאית לחסום את בית העסק לשימוש בשירות, ולחברת יעד שריג לא יהיה ניתן לעשות כלום בנושא. כדי להיות על הצד הנכון - אנחנו ממליצים בחום לקרוא את המאמר של החברה אשר מדגישים מה מותר, ואיך כדאי לבצע הטמעה אצלכם בעסק בצורה מיטבית.

 

וכידוע, Apple  מבינים דבר או שניים בשיווקtongue-out לכן שווה להתרשם

קישור למאמר :

Apple Pay Marketing Guidelines

 

להלן גם סרטון הכרות של השירות מטעם Apple  

 

לקוחות יקרים, יחד עם ההתרגשות הגדולה שהשירות הגיע לארץ, ואלינו ליעד שריג, השימוש בשירות תלוי אך ורק בהרשאות שקבעה חברת האשראי של בית העסק, לכל שאלה ובירור באותן הרשאות מוקד החברה זמין למענה, בשעות הפעילות, 09-8610338, והצוות הטכני ישמח לסייע לכם בקריאות שירות בפורטל.

כמו כן, השימוש בשירות תלוי אך ורק בהרשאות חברת האשראי של בית העסק, 


שמחים לספק לכם את פתרונות התשלום המתקדמים בעולם ועכשיו גם בישראל.

1 (2)
דירוג המאמר (2 הצבעות)
דרג את המאמר
קבצים מצורפים (2)
תגובות
אין תגובות כעת למאמר זה . תהיה הראשון לפרסם תגובה
שם מלא
כתובת מייל
קוד אבטחה Security Code
מאמרים קשורים RSS Feed
קודי שגיאות - Error Codes
נצפה מספר פעמים
מדריך לכניסה ראשונית
נצפה מספר פעמים
מדריך חשבוניות / קבלות
נצפה מספר פעמים
מדריך - חיבור סליקת אשראי ב iCount
נצפה מספר פעמים
מדריך חיבור ל paypal
נצפה מספר פעמים
מדריך פירוט עסקאות
נצפה מספר פעמים
מדריך ליצירת כפתור תשלום
נצפה מספר פעמים
מדריך חיוב ידני
נצפה מספר פעמים
מדריך - חיבור MAX לאתר WIX
נצפה מספר פעמים
מדריך לזיכוי עסקה
נצפה מספר פעמים